Moją misją jest wspieranie Twojego rozwoju, zarówno w obszarze biznesu, jak i w rozwoju osobistym, poprzez zastosowanie różnych narzędzi w celu znalezienia jak najlepszych rozwiązań.

Wartości, które mi przyświecają to rozwój, partnerstwo, profesjonalizm, odpowiedzialność i nastawienie na Twoje potrzeby.

To, co mnie wyróżnia to profesjonalna wiedza, bogate doświadczenie praktyczne, niestandardowe podejście do zadań i staranność w działaniu.

Moją pasją jest praca z ludźmi w zakresie:

  • wspierania w dążeniu do realizacji celu biznesowego, jak również tego prywatnego,
  • pobudzania motywacji do działania,
  • towarzyszenia w świadomym procesie zmiany,
  • dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

O mnie

Nazywam się Agnieszka Grzelak-Chodak

Jestem trenerem biznesu i rozwoju osobistego dyplomowanym coachem, certyfikowanym Project Managerem.

Z wykształcenia ekonomistka. Przez ponad 12 lat zdobywałam doświadczenie na różnych stanowiskach, począwszy od przedstawiciela handlowego do stanowisk zarządczych. Koordynowałam także wiele projektów. To dało mi możliwość przyglądania się ludziom - ich sposobom porozumiewania się, współpracy w zespole, radzeniem sobie ze stresem i wielu innym cennym umiejętnościom tzw. „miękkim”. Widziałam i doświadczałam co się sprawdza, a co nie. W tym okresie miałam mentorów, na których mogłam wzorować się i osoby, z których „potknięć” wyciągałam cenne wnioski na przyszłość.

Po tym okresie założyłam własną działalność aby dzielić się wiedzą i pomagać innym zdobywać nowe kompetencje i umiejętności.

I tak już ponad 10 lat ...

Cały czas podnoszę poziom swojej wiedzy i umiejętności - bo jak mądrość życiowa głosi: „...kto się nie rozwija - stoi w miejscu, kto podnosi swoje kwalifikacje - idzie naprzód ...”

Ewa Jabłońska-Grzelak

Mój pełnomocnik, trener w zakresie BHP, specjalista ds SZJ

dr nauk technicznych z ponad 30 letnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych, w tym z 15 letnim w zarządzaniu projektami. Przez cały czas doskonalę swoje kompetencje w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i zasobami ludzkimi, jakością i bhp. Jestem osobą proaktywną, konsekwentnie realizuję postawione przed sobą cele. Przekazując swoją wiedzę innym w trakcie szkoleń, czerpię ogromną satysfakcję z możliwości dzielenia się swoim doświadczeniem z innymi, jednocześnie uczę się od uczestników także czegoś nowego. Sukces w biznesie, jak i w życiu, zależy od ludzi i ich chęci rozwoju, dlatego utożsamiam się ze słowami Joe’a Girarda: „Winda wioząca na szczyt sukcesu jest zepsuta. Musisz dojść tam po schodach – stopień po stopniu.”

Polityka prywatności

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną