O nas

Misją naszej firmy jest wspieranie rozwoju klientów, zarówno w obszarze biznesu, jak i w rozwoju osobistym, poprzez zastosowanie różnych narzędzi w celu znalezienia jak najlepszych rozwiązań.

Wartości, które nam przyświecają to rozwój, partnerstwo, profesjonalizm, odpowiedzialność i nastawienie na klienta.

To, co nas wyróżnia to profesjonalna wiedza, bogate doświadczenie praktyczne, niestandardowe podejście do zadań i staranność w działaniu.

Jesteśmy praktykami biznesu, dyplomowanymi coachami, trenerami i specjalistami w różnych dziedzinach. Połączyła nas pasja do pracy z ludźmi w zakresie:

  • wspierania w dążeniu do realizacji celu biznesowego, jak również tego prywatnego,
  • pobudzania motywacji do działania,
  • towarzyszenia w świadomym procesie zmiany,
  • dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Nasz zespół

Agnieszka Grzelak-Chodak

trener biznesu i rozwoju osobistego, dyplomowany coach, certyfikowany Project Manager, właściciel KIP

z wykształcenia ekonomista. Przez ponad 12 lat zdobywałam doświadczenie na różnych stanowiskach, począwszy od przedstawiciela handlowego do stanowisk zarządczych. Koordynowałam także wiele projektów. To dało mi możliwość przyglądania się ludziom - ich sposobom porozumiewania się, współpracy w zespole, radzeniem sobie ze stresem i wielu innym cennym umiejętnościom tzw. „miękkim”. Widziałam i doświadczałam co się sprawdza, a co nie. W tym okresie miałam mentorów, na których mogłam wzorować się i osoby, z których „potknięć” wyciągałam cenne wnioski na przyszłość. Cały czas podnoszę poziom swojej wiedzy i umiejętności - bo jak mądrość życiowa głosi: „...kto się nie rozwija - stoi w miejscu, kto podnosi swoje kwalifikacje - idzie naprzód ...”

Ewa Jabłońska-Grzelak

pełnomocnik firmy, trener, specjalista ds SZJ

dr nauk technicznych z ponad 30 letnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych, w tym z 15 letnim w zarządzaniu projektami. Przez cały czas doskonalę swoje kompetencje w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i zasobami ludzkimi, jakością i bhp. Jestem osobą proaktywną, konsekwentnie realizuję postawione przed sobą cele. Przekazując swoją wiedzę innym w trakcie szkoleń, czerpię ogromną satysfakcję z możliwości dzielenia się swoim doświadczeniem z innymi, jednocześnie uczę się od uczestników także czegoś nowego. Sukces w biznesie, jak i w życiu, zależy od ludzi i ich chęci rozwoju, dlatego utożsamiam się ze słowami Joe’a Girarda: „Winda wioząca na szczyt sukcesu jest zepsuta. Musisz dojść tam po schodach – stopień po stopniu.”

Małgorzata Świstak

pedagog, doradca zawodowy, trener programów aktywizacji zawodowych oraz umiejętności społecznych, dyplomowany coach

wspieram ludzi w rozwoju, przygotowuję do zmian, do wejścia na rynek pracy. Prowadzę szkolenia z zakresu komunikacji interpersonalnej, kreatywności, współpracy w zespole. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z różnymi grupami społecznymi i zawodowymi. Pomagam ludziom dostrzec ich potencjał zawodowy i osobisty. Wiem, że „móc - to chcieć”. Jestem pozytywnie nastawiona do świata, ludzi i przyszłości. Prywatnie mama dwójki dorosłych dzieci. W wolnych chwilach pielęgnuję kwiatowy ogród.

Grażyna Zarzeczna

trener, dyplomowany coach

moja droga zawodowa wiązała się ze środowiskiem biznesowym. W międzynarodowej korporacji nauczyłam się odpowiedzialności za biznes, a pracując na managerskim stanowisku tego, że potencjał tkwi w ludziach. Teraz dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem prowadząc szkolenia. Nieustannie się rozwijam i poszukuję nowych rozwiązań, w myśl słów Alberta Einsteina: „Obłędem jest powtarzać w kółko tę samą czynność, oczekując innych rezultatów”.

Magdalena Falkowska

trener biznesu i rozwoju osobistego, dyplomowany coach

doświadczenie, jakie zdobyłam podczas mojej wieloletniej pracy w branży transportowej na stanowisku managera, zbudowało we mnie przekonanie, że największym potencjałem i siłą  firmy jest zespół i pracujący w nim ludzie. To właśnie  ludzie budują markę i to dzięki nim można osiągnąć progres, tak ważny dla każdego właściciela firmy. W życiu prywatnym i zawodowym jestem nastawiona na zmiany i różnorodność.  Moim atutem jest umiejętność przełamywania schematów i kreatywność w myśleniu. Kieruję się maksymą Aleksandra Wielkiego „Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania”.

... oraz wielu, wielu innych

którzy współpracują z nami od początku działania naszej firmy a często jeszcze dłużej, poznanych przy wcześniejszych projektach.

Za wszystkich naszych trenerów dajemy 100% gwarancję.

Gorąco zapraszamy do współpracy!

Polityka prywatności

My się wyzwań nie boimy i... sukcesem zarazimy! :)

Zadaj pytanie